ویپ (VOIP) چیست؟ / عرشیا گرافیک
ویپ (VOIP) چیست؟
فروردین ۲۷, ۱۳۹۷
انیمیشن چیست؟
انیمیشن چیست؟
فروردین ۳۰, ۱۳۹۷

اینفوگرافیک یعنی بتوانیم بصورت گرافیک اطلاعات و داده هایی را در اختیار مشتریان قرار دهیم شاید برایتان جالب باشد که بدانید ابنوگرافی یکی از قدیمی ترین راه های ارتباطی بین مردم بوده است، امروز می خواهیم بیشتر با اینوگرافیک آشنا شویم، همچنین ما در مطالب قبل برخی از تکنولوژی ها از جمله واقعیت افزوده و ویپ voip را بررسی کرده بودیم که در صورت علاقه می توانید آن ها را نیز مطالعه کنید.

چرا باید اینفوگرافیک استفاده کنیم؟

استفاده از اینفوگرافی ها باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد. اینفوگرافیک‌ یا داسویر بیان دیداری چکیده یک موضوع یا مطلب به شکل عکس، نمودار، اتصالات است و عده‌ای اینفوگرافیک را نوعی نقشه مفهومی می‌دانند که از این طریق ارتباط بین مفاهیم به زبان ساده‌تر و به شکل بصری نمایش داده می‌شود. اینفوگرافیک نگاره متن به شکل تصویر است.

 

اینفوگرافیک چیست؟ / ویکی ووک

 

چگونه یک اینفوگرافیک خوب بسازیم؟

برای اینکه بتوانیم یک اینفوگرافیک خوب بسازیم در ابتدا باید انتخاب کنید که موضوع اینفوگرافی ما چیست و بعد از آن بدنبال یافتن المان های مورد نیاز در اینفوگرافیک‌ بروید برای پیدا کردن بهترین المان ها بهترین روش جستجو کردن است اما اگر قدرت طراحی دارید از آن حتما استفاده کنید و طرح های منحصر بفرد بزنید، در اینفوگرافیک‌ باید یادتان باشد که بیش از حد نباید از متن ها استفاده کنید بیشتر باید تصویر ها و المان های استفاده شده صحبت کند، نکته‌ی بعدی که باید بسیار در طراحی اینفوگرافی توجه داشته باشید انتشار آن می باشد، باید این طرح و کار جایی مناسب منتشر شود بهترین منابع برای انتشار آنها:

 

 

  • شبکه های اجتماعی
  • انجمن های مرتبط با اینفوگرافیک شما
  • سایت های مرتبط با موضوع اینفوگرافیک
  • وبلاک و سایت شخصی خود

و اگر توانایی آن را داشتید استفاده از ایمیل مارکتینگ نیز بسیار مفید است.

به امید فردایی روشن 🙂

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: