انیمیشن چیست؟
انیمیشن چیست؟
فروردین ۳۰, ۱۳۹۷
تصویر سازی چیست؟ / عرشیا گرافیک
تصویر سازی چیست؟
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷
عکاسی صنعتی چیست؟ / عرشیا گرافیک

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های عکاسی است که به نیاز یک شرکت برای عکاسی گفته می شود، در این شاخه محصولات و یا product با کیفیت و جذابی عکاسی می شود و به دید مشتریان گذاشته می شود تا تصویر مثبتی در ذهن آنان ایجاد کند، در این مطلب میخواهیم بیشتر با این شاخه از عکاسی آشنا شویم. همچنین ما در مطالب قبل با برخی از تکنولوژی هایی همجون واقعیت افزوده و ویپ آشنا شده ایم که در صورت علاقه می توانید آن مطالب را نیز مطالعه کنید.

چرا شرکت ما نیاز به عکاسی صنعتی دارد؟

هنر عکاسی صنعتی می تواند تصویری از محصول شما را به طریقی در ذهن مخاطب پدیدار کند که ذهن بیننده به لمس حضور خود در آن محیط دست یابد از جمله مواردی که در عکاسی حرفه ای باید رعایت گردد این است که به هنگام زاویه گیری و فراهم کردن محیط برای گرفتن عکس می بایست تمام کارکنان ، لباس کار و پوشش ایمنی از قبیل کلاه ایمنی ، گوش گیر ، عینک ، کفش ایمنی ، دستکش و ماسک خود با توجه به شرایط کار رعایت کرده باشند.

 

 

عکاسی صنعتی چیست؟ / عرشیا گرافیک

 

عکاسی صنعتی برای چه کسانی مناسب است؟

مدیران کارخانجات که میخوان محصولات خود را به شکل کاملا حرفه ای معرفی کنند – مدیران شرکت ها که میخوان شرکت و خدمات خود را به صورت منحصربه فرد معرفی کنند – مدیران فروشگاه ها و مجتمعات که میخوان محصولات خود را به صورتی که مجذوب مشتری باشد معرفی کنند از جمله افرادی هستند که نیازمند به هنر عکاسی صنعتی هستند.

این حرفه نیازمند به متخصصان خود است که بتوانند با علم و خلاقیتی که دارند این عکس ها را به زیبای هرچه تمام تر و جذابیتی دوست داشتنی برای مشتریان بگیرند، تیم عرشیا گرافیک با استفاده از تیم مجرب و خلاق در این حیطه فعالیت می کند و آماده است با همکاری با شرکت ها زیبا ترین عکس ها را برای رونق کسب و کار شما بگیرد.

به امید فردایی روشن 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: