قابل توجه شما همکاران و مشتریان محترم

نکاتی که لازم است در طراحی فاکتور و ارسال سفارشات برای چاپ افست، لحاظ شود خدمتتان تقدیم می گردد . بدیهی است هر گونه خسارت ناشی از عدم رعایت دستورالعمل زیر فقط متوجه سفارش دهنده بوده و مجتمع چاپ عرشیا در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. همچنین به دلیل حجم بالای سفارشات در زمان دریافت سفارش، این گونه فرض می شود که سفارش دهنده دستورالعمل طراحی چاپ فاکتور را در نظر گرفته و بنابراین هیچگونه نظارت و تغییری در فایل ارسالی شما انجام نمی گردد . کلیه هزینه های مربوط به حمل و نقل به عهده مشتری است و قیمت ذکر شده بهای تمام شده بسته بندی و چاپ می باشد . لطفا مراحل دستورالعمل را گام به گام مطالعه کنید.

 

قوانین موسسه عرشیا گرافیک

موسسه عرشیا گرافیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند . همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات موسسه عرشیا گرافیک ، مانند متن ، گرافیک ، آرم ، آیکون دکمه ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، دادهها و کلیه محتوای تولید شده توسط موسسه عرشیا گرافیک جزئی از اموال موسسه عرشیا گرافیک محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار موسسه عرشیا گرافیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای موسسه عرشیا گرافیک محفوظ میدارد. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد به عهده کاربران است.

شرایط ثبت سفارش و تحویل سفارش :


بعد از ثبت نام در سامانه فروش آنلاین و ثبت سفارش ، شما مستلزم به پیگیری سفارش خود از طریق پنل کاربریتان می باشید. بعد از ثبت سفارش ، سفارش شما در مرحله بررسی قرار می گیرد. در بعضی از مواقع سفارش شما به دلایلی تایید نمی شود و مبلغ آن هم به حساب کاربریتان بازگردانده خواهد شد. لذا شما در صورتیکه متوجه ایراد سفارش خود شدید ، آن را رفع و مجدداً ثبت نمایید و در صورتیکه متوجه ایراد نشدید با دفتر موسسه هماهنگ فرمایید.


زمانیکه شما سفارشی را ثبت نمودید ، از طریق پنل کاربریتان پیگیری نمایید. این مجموعه به علت کثرت و شلوغی قادر به تماس با شما جهت اعلام تایید نشدن و دیگر مراحل سفارش نخواهد بود و مسئولیت پیگیری سفارشات با خود شما میباشد.(حتما سفارشهای خود را تا مرحله چاپ از طریق پنل کاربریتان پیگیری نمایید) زمانی که سفارشهای شما تایید شد پس از زمان مقرر چاپ ، پنل کاربری خود را چک فرمایید تا از زمان آماده شدن سفارشات مطلع شوید.


بعد از آماده شدن سفارش و یا دریافت پیام در پنل کاربری خود ، حتما جهت ارسال بار خود با دفتر موسسه هماهنگ فرمایید. یا برای ما پیامی ارسال کنید(با شما تماسی گرفته نخواهد شد). در بعضی از مواقع تعداد سفارش همکاران بالا میباشد و می خواهند خیلی از کارها با هم برایشان ارسال شود که این گروه می توانند هر موقع که خواستند شماره فاکتورهای آماده تحویل خود را جهت ارسال با دفتر موسسه هماهنگ نمایند.

(همکاران و مشتریان شهرستان ها و تهران نیز از طریق پیام از پنل کاربری خود ، ارسال بار را مشخص نمایند)
 

نکته مهم شرایط ثبت سفارش در سامانه فروش آنلاین

فایل آماده به چاپ بایستی به صورت عکس (- Jpeg) با رزولوشن (کیفیت ۳۰۰ dpi ) تحویل مجموعه شود. در غیر اینصورت خرابی به عهده سفارش دهنده می باشد . تمامی کارهای شما برای چاپ افست باید CMYK باشد و مسئولیت عدم رعایت این موضوع با سفارش دهنده میباشد. یعنی از مد های رنگی غیر از CMYK و یا ترکیب های 16bit استفاده نشود. که در صورت استفاده نتیجه چاپی با 60 % و یا بیشتر خطاهای رنگی مواجه خواهد شد .

در صورتی که فایل خود را در برنامه کرل تبدیل به jpg می کنید توجه داشته باشید کیفیت خروجی را بر روی 100 % تنظیم نمایید کیفیت خروجی در برنامه کرل بر روی 8 یا 80 % تنظیم شده است ، حتما آن را بر روی 10 یا 100 % تنظیم کنید

در صورت استفاده از نوشته های 4 رنگ مرکز مسئولیتی در قبال خرابی سفارش نخواهد داشت

  • فونت های مشکی باید دارای کد رنگی C=0 M=0 Y=0 K=100 باشد و سایز فونت نباید از ۶ پوینت کمتر باشد .
  • جهت استفاده از فونت سفید در زمینه مشکی حتما باید به فونت،استروک تک رنگ مشکی ۲ پیکسل دهید .
  • در صورت استفاده از فونت مشکی در زمینه رنگی باید فونت را مولتی پلای کنید .
  • کد رنگ مشکی برای زمینه های مشکی یکدست و جلوگیری از بور شدن باید C=100 M=100 Y=100 K=100 باشد


تمامی سفارشات چاپی با 3 % تا 7 % باطله یا کسری تحویل داده می شود

 

فرم های چاپی و طریقه ثبت سفارش


فرم های اختصاصی

کلیه محصولاتی که در لیست فرم های عمومی وجود ندارند و محصولاتی که دارای خدمات خاصی می باشند (کاتالوگ ها ، برشورها ، کتاب و ...) و همچنین محصولاتی که هر چند ممکن است جزء فرم های عمومی باشند ، اما به علت حساسیت بالای چاپی ، نیاز به استفاده از رنگ های خاص و یا دارای چاپ های ویژه هستند و قابلیت اجرای آن ها در فرم های عمومی وجود ندارد ، جزء فرم های اختصاصی محسوب می شوند . به علت تنوع بالای هر کدام از این سفارشات بایستی از مجموعه عرشیا گرافیک استعلام گرفته و بعد از مشاوره و اخذ قیمت ، فایل آماده چاپ خود را ارسال کنید . برای این کار می توانید توضیحات و سوالات خود را در بخش استعلام قیمت برای ما ارسال کنید .


فرم های عمومی

مراحل تولید فرم های عمومی و محصولات آن با فرم های اختصاصی متفاوت است. راه اندازی این فرم ها جهت ارزان تر و سریع تر شدن مراحل تولید یک کار چاپی می باشد و از این رو دارای تعاریف و شرایط خاصی است که هر کدام را جداگانه و به صورت جزئی توضیح می دهیم

گارانتی چاپ

در فرم های عمومی خطاها و اشتباهات ناشی از خطای اپراتور و یا مشکلات دستگاه های چاپ اجتناب نا پذیر است. موسسه عرشیا گرافیک در راستای اطمینان مشتریان از چاپ مجدد این محصولات ، اقدام به گارانتی چاپ در فرم های عمومی نمود. از این رو محصولی که از نظر شما دچار خرابی است ، با هماهنگی ، کار مورد نظر را ارسال کرده تا با در نظر گرفتن مواردی که شامل گارانتی می شود ، سفارش شما بررسی شده و اگر ایراد از سمت مجموعه باشد کار مجددا برای چاپ ارسال می شود .

نکته :

هزینه های جانبی از جمله هزینه های پیک ، باربری و ... به عهده موسسه عرشیا گرافیک نمی باشد. لذا هنگام تحویل سفارش محصولات را به دقت مورد بررسی قرار دهید .

 
 

نحوه پرداخت هزینه های باربری و ارسال بار به باربری:

  1. از طریق ثبت فرم درخواست ارسال بار در سامانه (پنل کاربری خودتان)
  2. بعد از هماهنگی با دفتر موسسه جهت مقدار بار خود و اعلام هزینه ، می توانید در سامانه و پنل کاربریتان مبلغ مورد نظر را افزایش اعتبار نمایید و یا مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حسابهای موجود در وب سایت کارت به کارت و واریز نمایید. بعد از واریز حتما با دفتر موسسه جهت ارسال بار هماهنگ فرمایید.
  3. کلیه هزینه های حمل و نقل ، باربری ، تیپاکس جهت ارسال بار و مرجوع سفارشات خراب و اشتباه انجام شده جهت دریافت مرجوعی به عهده سفارش دهنده میباشد. مرجع ارسال سفارشات و تحویل سفارشات دفتر مجموعه میباشد و تمام هماهنگی ها با دفتر میباشد.

هرجای ایران که باشید در حداقل ترین زمان ممکن بسته ها در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نکته بسیار مهم :

مسئولیت باربری و خسارتهای ایجاد شده شامل (خراب شدن قسمتی یا تمامی بار ، از بین رفتن بار ، گم شدن بار ، دیررسیدن بار ، اشتباه در ارسال شدن بار توسط باربری مربوطه ، ارزش ریالی و معنوی و … بار ، عدم هماهنگی باربری با دریافت کننده بار ، عدم اطلاع رسانی باربری به دریافت کننده و کلیه موارد مشابه ) جزاً و کلاً بعهده سفارش دهنده میباشد و مسئولیتی را برای موسسه عرشیا گرافیک ندارد و ایجاد نخواهد کرد و این مجموعه مسئولیت تحویل بار و سفارش شما را تا زمانیکه دردفتر تحویل بار این مجموعه موجود هست را می پذیرد.
error: